Şimdi Sizde Gravür İnşaat'ı Keşfetmeye Başlayın!

BODRUM KAT İZOLASYON PROBLEMLERİ VE NANO TEKNOLOJİK ÇÖZÜMÜ

NEGATİVE SU YALITIM SİSTEMİ

GENELDE İNŞAAT AŞAMASINDA SÜRME ESASLI VE SU GEÇİRİMSİZ TABAKA OLUŞTURAN  İZOLASYON MALZEMELERİYLE SU  İZOLASYONLARI YAPILMAKTADIR.ALTERNATİF OLARAKTA ÖZELLİKLE TEMEL İZOLASYON İŞLERİNDE SIKÇA KULLANILAN TEMELİ MEMBRAN MALZEMEYLE ÇEPE ÇEVRE BOHÇALAMA İŞLEMİDE ÇOK SIKÇA GÖRÜLEN İZOLASYON UYGULAMALARINDAN BİRİDİR.BU UYGULAMALAR GÖRÜNÜŞTE BAŞLANGIÇ OLARAK SONUÇ VERİR GİBİ GÖZÜKSEDE  TOPRAK HAREKETLERİ İLE BERABER BİNANIN HAREKET ETMEYE BAŞLAMASIYLA YAPILAN IZOLASYON VE BOHÇALAMA İŞLEMLERİNDE ÇATLAKLAR VE YIRTILMALAR OLUŞMASI KAÇINILMAZDIR.BU ÇATLAKLAR VE YIRTILMALAR İSE ÇOK CİDDİ İZOLASYON PROBLEMLERİNE SEBEBİYET VERMEKTEDİR. ÖZELİKLE VİLLARDA BODRUM KATLARIN YAŞAM ALANI OLAN YERLER OLMASI SEBEBİYLE BU DURUM YAŞAM KALİTESİNİ OLDUKÇA DÜŞÜRMEKTEDİR.

FİRMAMIZIN UYGULAMAKTA OLDUĞU SİSTEM HEM NEGATİVE HEMDE POZİTİV SU BASINCINA DAYANIKLI SU YALITIM SİSTEMİDİR.BETONUN İÇİNDEKİ KILCAL ÇATLAKLARA NÜFUZ EDİP ONARAN NANO TEKNOLOJİK KİMYASAL BİR MALZEMEDİR.TEMELLER VE BODRUM KAT İZOLASYON PROBLEMLERİNİN ÇÖZÜMÜNDE SÜRME ESASLI YALITIM VE BOHÇALAMADAN ZİYADE NEGATİF IZOLASYON SİSTEMİNİ UYGULAYARAK KESİN SONUÇ ALMAKTAYIZ. KULLANDIĞIMIZ MALZEME HYFIX OLUP BU MALZEME SUYLA BERABER AKTİF HALE GELİP  DAHADA KUVVET KAZANIP GÜCÜNÜ ARTIRAN BİR KİMYASALDIR.UYGULAMA AŞAMASI EN ÖNEMLİ AŞAMADIR.MALZEME KALİTESİ ÜST DÜZEY OLMASINA RAĞMEN KALİTESİZ BİR UYGULAMADA BAŞARILI OLMA İHTİMALİ YOK DENECEK KADAR AZDIR.

UYGULAMA AŞAMASI ÖZETLE İLK ONCE BETON YÜZEY SOYULMAK SURETİYLE SU YUN SIZDIĞI VEYA GELDİĞİ YERLER TESPİT EDİLEREK BU BÖLGELERE LOCAL OLARAK HYFIX KARIŞIM BETONUN İÇİNE NUFUS EDİLECEK ŞEKİLDE VERİLİR.BURADAKİ AMAÇ SUYLADA BESLENEN BİR KİMYASAL OLDUĞU İÇİN BETONUN İÇİNDE KRİSTALİZE OLUP İÇERDEN BİR EMNİYET OLUŞTURMASIDIR.BU AŞAMADAN SONRA TEKRAR BU KİMYASALIN ASTARINI SÜRMEK SURETİYLE AŞAMA TAMAMLANIR VE KONTROL EVRESİNE GEÇİLİR.

UYGULAMANIN DOĞRU YAPILMASI  DURUMUNDA BOHÇALAMA VE SÜRME ESASLI İZOLAZYON YAŞANAN CİDDİ MADDİ KAYIP VE YAŞAM KALİTESİNİN DÜŞMESİ SEBEBLERİNİN KESİN OLARAK ENGELENMESİ FİRMAMIZ TARAFINDAN SAĞLANMAKTADIR.

BU PROBLEMLERİN ÇÖZÜLMESİNİN İSTENMESİ HALİNDE YİNE AYNI TİP MALZEMELER İLE ÇÖZÜME GİDİLMEYE ÇALIŞILMAKTA NE YAZIKKİ AYNI TİP UYGULAMA OLDUĞU İÇİN  PROBLEM ÇÖZÜLEMEMEKTE VE BU DURUM HEM ZAMAN  HEMDE EKONOMİK OLARAK ÇOK CİDDİ KAYIPLARA NEDEN OLMAKTADIR.